/
Kurs predykcyjnego utrzymania ruchu
BEZPŁATNY WEBINAR
 2 lipca 2020, godz. 18:00 
O szkoleniu
Webinar będzie skoncentrowaną dawką wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu predykcyjnego utrzymania ruchu.

Wstęp poprowadzi dr hab. inż. Marek Fidali - redaktor naczelny czasopisma „Utrzymanie Ruchu” oraz profesor Politechniki Śląskiej, który omówi metody diagnostyki maszyn i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu.

Następnie przejdziemy do części praktycznej w której Marek Kitliński opowie o termowizji w przemyśle i energetyce w standardzie firmy TERMOCENT.

Paweł Gogolok z firmy TURCK zaprezentuje profesjonalny i łatwy w implementacji system do kontroli wibracji i temperatury urządzeń pracujących w zakładach produkcyjnych.

Natomiast firma HYDAC wprowadzi widzów w świat projektowania, konstruowania oraz wytwarzaniu wydajnych systemów hydraulicznych i smarnych.
Dyrektorom i kierownikom działów produkcyjnych, działów utrzymania ruchu
/
Webinar dedykowany jest: 
Inżynierom i technikom w działach utrzymania ruchu, produkcyjnych oraz remontowych
/
Dyrektorom i kierownikom technicznym
/
Kierownikom działów jakości, technicy i technologowie
/
Technikom i technologom, pracownikom działów produkcyjnych
/
Menedżerom i dyrektorom zarządzający
/
Inżynierom wsparcia technicznego
/
Niezawodności
i monitorowania parametrów napędu hydraulicznego
3
1
Strategii predykcyjnego utrzymania ruchu
w zakładach przemysłowych
Biorąc udział w spotkaniu on-line zyskasz wiedzę z zakresu:
Diagnozy i predykcji stanu eksploatacyjnego systemów pneumatycznych
4
Relokacji maszyn w predykcyjnym utrzymaniu ruchu
5
6
Tworzenia skutecznych planów prewencyjnych
Wiedza dla Ciebie
Nowoczesnych metod diagnozowania stanu maszyn i procesów
2
dr hab. inż. Marek Fidali
Profesor na Politechnice Śląskiej, redaktor naczelny czasopisma „Utrzymanie Ruchu”,
a także właściciel firmy inżynierskiej oferującej innowacyjne i dopasowane rozwiązania techniczne dla przemysłu. Obszar jego zainteresowań zawodowych i badawczych obejmuje stosowanie metod szeroko pojętej diagnostyki technicznej, w tym: termografii, wibroakustyki, metod przetwarzania i analizy sygnałów oraz obrazów, a także analizy modalnej i systemów pomiarowych.

Jest również autorem nowej unikatowej publikacji: Metody diagnostyki maszyn
i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu.
Partnerzy wydarzenia
TURCK
Turck jest jednym ze światowych liderów w automatyce przemysłowej. Jako specjaliści w dziedzinie czujników, systemów fieldbus, connectivity, interfejsów HMI oraz systemów RFID, firma oferuje wydajne rozwiązania automatyzacji produkcji oraz automatyzacji procesu. Korzysta z supernowoczesnych zakładów produkcyjnych w Niemczech, Szwajcarii, USA, Meksyku, Chinach oraz w Polsce. Ponadto jako firma o globalnym zasięgu jest w stanie reagować szybko i sprawnie, w zależności od aktualnego zapotrzebowania dowolnych rynków lokalnych.

Firma Termocent wykonuje usługi termowizyjne, badania szczelności powietrznej, diagnostykę ultradźwiękową i pomiary akustyczne na terenie całej Polski. Specjalizuje się w interpretacji i formułowaniu wszystkich możliwych informacji z wyników przeprowadzonych pomiarów. Przy współpracy z Klientami Termocent przebadał już ponad 3700 obiektów w całej Polsce.
TURCK
HYDAC
HYDAC to ponad 50 lat doświadczenia w produkcji komponentów, podzespołów oraz systemów dla układów hydraulicznych i smarnych. Oferujemy filtry, hydroakumulatory, elektroniczne systemy monitoringu medium roboczego i urządzenia pomiarowe, układy chłodzące, pompy, zawory sterujące, akcesoria oraz inteligentne systemy i podzespoły dla procesów produkcyjnych.
Caverion
MP Maintenance Operational Excellence®support jest jednym z kluczowych dostawców usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Klienci firmy pochodzą z rożnych branż przemysłu produkcyjnego oraz sektora publicznego. Spółka dzisiaj obsługuje różne sektory np. energetyczny, chemiczny, czy metalurgiczny. Maintpartner jest ekspertem w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych klientów.
MAINTPARTNER
O książce
Aktualny stan wiedzy dotyczący norm i sprzętu, przygotowujący Twoją firmę do wkroczenia w erę Przemysłu 4.0.
„Metody diagnostyki maszyn
i urządzeń w predykcyjnym utrzymaniu ruchu” 
Wszystkie osoby, które zapiszą się na webinar otrzymają kod rabatowy z 35% zniżką na zakup książki autorstwa Marka Fidalego. 
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
32 788 52 03
Zapisz się na webinar
+48
ur@elamed.pl
*Warunkiem uczestnictwa w webinarze jest zapis do naszego newslettera i wyrażenie zgody na otrzymywanie iformacji handlowych
© 2020 Elamed Media Group
Wszystkie prawa zastrzeżone